2004 2022
  • OI Admin

V listopadu jsme měli " modrý den" ve znamení pokusů  :-) 

  • OI Admin

" Pekelný den " - sešla se plná třída čertíků, kteří si spolu užily spoustu legrace, ráno trochu tvoření, po pekelné svačince zpívání, básničky, vařili jsme pekelný guláš, opravovali popleteného čerta a hlavně nás chtěl navštívit  opravdový čert, který nám zaťukal na okno, ale my jsme ho hezky zahnali naší básničkou, písničkou a také slibem, že určitě budeme celý rok jen hodné dětičky. Poté nás čekala čertí diskotéka, focení v pekle, házení míčků do čerta, čertí honička, kdo si zachrání ocásek, skákání v čertím pytli a při odchodu domů jsme si odnesli od čerta dobrůtky. Užily si to děti i paní učitelky  :-) 

  • ředitelka ředitelka

Červený den v měsíci říjnu  si děti moc užily  - navštívila nás ČERVENÁ KARKULKA,  s kterou si děti upekly svůj vlastní štrůdl, zacvičily si a zažily spoustu dobrodružství. 

  • OI Admin

Bohužel kvůli současné situaci nemůžeme jet do ZOO na dlabání dýní, tak jsme si jednu nádhernou vydlabali v MŠ, moc se povedla. 

  • OI Admin

Když kvůli aktuální situaci v ČR nemůžeme jet do DDM na program " Podzimníček" , navštívil nás skřítek u nás ve školce -  společně jsme si povídali o tom, jak se mění příroda na podzim, co vše má skřítek na podzim na práci a děti skřítkovi vyrobily skřítky a společně se skřítkem myšičky ze šišek. Za odměnu dostaly děti něco dobrého a diplom za pomoc skřítkovi " Podzimníčkovi" . 

aktualizováno: 4. 12. 2019 23:00, OI Admin

Novinky z obce

Obec Volný čas

aktualizace galerie: 20. 5. 2021

Čarodějnice 2021

  • OI Admin

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Základní informace

Kontaktní a identifikační údaje:

Oficiální název:
Obec Libotov

Přidružené části:
Malý Libotov

Obec

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Program rozvoje obce

Program rozvoje obce Libotov je plánovacím dokumentem zakotvený v zákoně 128/2000 Sb., o obcích. Je hlavním nástrojem řízení obce a můžeme ho charakterizovat jako strategický materiál. Cílem tohoto dokumentu je určení prioritní oblasti v rámci rozvoje obce.

Obec
Obec

aktualizace galerie: 10. 2. 2021

Libotov v zimě

  • OI Admin

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Ortografický snímek

Obec

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Libotov z ptačí perspektivy

Obec