2004 2022

Po dlouhé " corona" přestávce jsme téměř stále v plném počtu a užíváme si spoustu legrace a učíme se nové věci a zdokonalujeme své dovednosti ve všech oblastech. Učíme se o kytičkách, starat se o ně o zvířátkách  o přírodě a paní učitelky nám vymyslely spoustu super činností. 

  • ředitelka ředitelka

Dětský den ve školce plný soutěží, tance jsme nakonec oslavili dobrůtkami a odměnou. Děti si svůj den moc užily.   • ředitelka ředitelka

Bohužel v lednu jsme kvůli coroně moc věcí nestihli, ale v únoru jsme si užili krásný pohádkový měsíc , kterým nás provedla Karkulka, Sněhurka, Šípková Růženka a upěkly jsme Jeníčkovi a Mařence perníčky. Také nás čekal Masopust spojený s karnevalem a spousta zábavy a legrace na sněhu. Stihli jsme si také popovídat o povolání a profesích. Všechno byla super legrace :-) Také jsme přivítali nové kamarády a oslavili svátky a narozeniny :-) 

  • OI Admin

Krásně jsme si den užily, byl plný legrace, soutěží, také jsme vytvářeli tančili a skotačili :-) Děti měly moc krásné masky.

  • OI Admin

Jen růůůůžová to může být :-) Protože jsme si s dětmi povídali o povolání  -  v růžový den se z nás stali cukráři a každý si vyrobil svoji vlastní cukrovou vatu, na které si děti krásně pochutnaly. Také jsme si vyrobili koláčky z domácí modelíny, vypracovali pracovní list a zatančili na hudbu. Všem to strašně moc slušelo. 

  • OI Admin

V prosinci děti zvládly vytvořit neskutečných 80 přádníček pro domov důchodců a 80 andělských křídel. Také jsme zvládly ozdobit stromeček, ve školce i venku, děti si užily ZELENÝ DEN, PEČENÍ CUKROVÍ, ROZBALOVÁNÍ DÁREČKŮ A TAKÉ TROCHU NAPADANÉHO SNĚHU A TAKÉ DĚTI ZVLÁDLY ZASADIT STROM V PARKU. 

  • OI Admin

Listopad byl bohužel krátký kvůli karanténě, ale i tak jsme toho zvládny hodně :-) Hlavně rozsvítit Libotovský stromeček :-) 

aktualizováno: 4. 12. 2019 23:00, OI Admin

Novinky z obce

Obec Volný čas

aktualizace galerie: 20. 5. 2021

Čarodějnice 2021

  • OI Admin

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Základní informace

Kontaktní a identifikační údaje:

Oficiální název:
Obec Libotov

Přidružené části:
Malý Libotov

Obec

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Program rozvoje obce

Program rozvoje obce Libotov je plánovacím dokumentem zakotvený v zákoně 128/2000 Sb., o obcích. Je hlavním nástrojem řízení obce a můžeme ho charakterizovat jako strategický materiál. Cílem tohoto dokumentu je určení prioritní oblasti v rámci rozvoje obce.

Obec
Obec

aktualizace galerie: 10. 2. 2021

Libotov v zimě

  • OI Admin

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Ortografický snímek

Obec

aktualizace stránky: 10. 2. 2021

Libotov z ptačí perspektivy

Obec