DUHOVÝ DEN Důležité

DUHOVÝ DEN

30.6. Jsme si náramně užili duhový den, kdy děti měly na sobě mít co nejvíce barviček, vytvořili jsme si mráčky s duhou, duhu jsme si vytvořily i z kostiček a zažili jsme spoustu dobrodužství a legrace. Krásné zakončení školního roku. 

číst více
ČERVEN VE ŠKOLCE Důležité

ČERVEN VE ŠKOLCE

Červen ve školce byl plný výletů a dobrodružství, všechno jsme si moc užili, naučili jsme se jak vypadá naše Česká republika i jak to vypadá v jiných zemích a podívali jsme se až do pravěku. Při hezkém počasí jsme trávili čas hodně venku na čerstvém vzduchu. 

číst více
obrázek nenalezen Důležité

DUHOVÝ DEN

číst více
VÝLET DO ZOO - ČERVEN Důležité

VÝLET DO ZOO - ČERVEN

24.6.2021  jsme se vypravili do Zoologické zahrady ve Dvoře Králové, opět nám počasí přálo bylo krásně, autobus nás bezpečně dovezl tam i zpět přímo před školku, děti si to moc užily. O zvířátech z Afriky jsme si povídali celý týden a také o tom, odkud pocházejí - na téma "prstem po mapě". Děti se občerstvily výbornou tradiční oplatkou,  stihli jsme spoustu zvířátek a na ty které nedošlo, na ty se těšíme příště :-) Děti si koupily na závěr maličkou hračku, z které měly velikou radost. 

číst více
nová galerie Důležité

nová galerie

14.6.2021 jsme se vydali autobusem s p. Šormou směr Hradec Králové - Městské lesy. Cesta byla úžasná a i počasí nebyla ani zima ani moc velké teplo. S dětmi jsme si prošly stezku siluet, děti byly nadšené, snědly celou svačinku, zajímaly se o zvířátka  a vše je moc bavilo. Náš cíl byl rytířské hradiště, kdě děti měly spoustu prostoru předat svoji energii do prolézaček, rytířských hradišt, překážkové dráze a mnoho dalšího. Celý výlet se moc povedl.

číst více
ŠKOLKA V PŘÍRODĚ Důležité

ŠKOLKA V PŘÍRODĚ

Celý týden jsme měli v plánu chodit do lesa, ovšem počasí nám moc nepřálo a ani zdravíčko, ale 2 dny v týdnu jsme od rána trávili čas jako INDIÁNI  v lese. Poté jsme pokračovali v projektu ve školce , děti i paní učitelky si to moooc užily. 

číst více
obrázek nenalezen Důležité

DUBEN A KVĚTEN VE ŠKOLCE

Po dlouhé " corona" přestávce jsme téměř stále v plném počtu a užíváme si spoustu legrace a učíme se nové věci a zdokonalujeme své dovednosti ve všech oblastech. Učíme se o kytičkách, starat se o ně o zvířátkách  o přírodě a paní učitelky nám vymyslely spoustu super činností. 

číst více
ČARODĚJNICE V MŠ + ČARODĚJNICKÁ STEZKA Důležité

ČARODĚJNICE V MŠ + ČARODĚJNICKÁ STEZKA

S dětma jsme si užily čarodějnickou stezku a čarodějnické kostými. Bylo to super. 

počet obrázků 48

číst více
Dětský den ve školce Důležité

Dětský den ve školce

Dětský den ve školce plný soutěží, tance jsme nakonec oslavili dobrůtkami a odměnou. Děti si svůj den moc užily. 

číst více
Čarodějnice 2021 Důležité

Čarodějnice 2021


počet obrázků 9

číst více
Pozvánka na schůzi ZO Důležité

Pozvánka na schůzi ZO

Zveme Vás na schůzi onbecního zastupitelstva. Program najdete uvnitř pozvánky.

číst více
RŮŽOVÝ DEN - ÚNOR Důležité

RŮŽOVÝ DEN - ÚNOR


Prohlédněte si obrázky z růžového dne v mateřské škole.

číst více
aktualizováno: 12. 5. 2019 17:47, OI Admin