Drobečková navigace

O Libotovu > Kam za kulturou > Kino

2011 listopad

KINO SVĚT Dvůr Králové nad Labem

 

ART KINO

A FK

1. úterý          DOBRÉ SRDCE

19.00 hod.    Snímek nás zavádí do jednoho newyorského baru, jehož neurvalý majitel Jacques už chce pověsit řemeslo na hřebík. Najde si proto na ulici svého následovníka, mladého pobudu a snílka Lucase, který má ale na barmanskou profesi až příliš „dobré srdce“. I tak se mladík rychle učí práci za barem a přizpůsobuje se místnímu stylu – všechno jde podle plánu. Jednoho deštivého večera však do pánského baru vejde krásná a namol opilá letuška a události se začínají vyvíjet jiným, špatným směrem.

Režie: Dagur Kári, hrají: B. Cox, P. Dano, I. Le Besco, ad.

                   Tragikomedie, Island, Dánsko, Francie. Délka filmu 95 minut - mládeži přístupno od 12 let - vstupné 64,- + 1,- Kč.

 

 

2. středa      PIRÁTI Z KARIBIKU: NA VLNÁCH PODIVNA

17.30 hod.   Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti, není si jistý, zda jde o lásku, nebo zda tato žena jen „hraje na city“ a využívá ho, aby našla legendární Pramen mládí a když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse, ocitá se v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.

3. čtvrtek    Režie: R. Marshall, hrají: P. Cruz, J. Depp, I. McShane, ad.

17.30 hod.   Dobrodružný, USA 2011. Délka filmu 137 minut - mládeži přístupno – mluveno česky - vstupné 69,- + 1,- Kč.

 

 

5. sobota     KUNG FU PANDA 2

17.00 hod.   Pandí chlapík Po si plnými doušky užívá život legendárního Dračího bojovníka, který společně s pěti přáteli, Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opičákem, hájí rodné údolí. Všudypřítomnou pohodu ale naruší zprávy o zlosynovi, který plánuje krádež mocné zbraně, jež by mu mohla pomoci dobýt Čínu a zničit umění kung fu. Po společně s pěti postrachy vyráží na strastiplnou pouť, na jejímž konci čeká mocný nepřítel.

               Režie: J. Yuh.

                                Animovaný, akční, USA 2011. Délka filmu 91 minut - mládeži přístupno - mluveno česky – vstupné 64,- + 1,- Kč.

 

 

5. sobota      KAMARÁD TAKY RÁD

19.00 hod.   Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu. Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. Jejich přátelství a příležitostný, zcela nezávazný sex „bez jakýchkoliv emocí“, je po čase staví před úskalí, které se nutně objevuje, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád.

6. neděle     Režie: W. Gluck, hrají: J. Timberlake, M. Kunis, P. Clarkson, ad.

19.00 hod.   Komedie, USA 2011. Délka filmu 109 minut - mládeži přístupno od 12 let - vstupné 69,- + 1,- Kč.

 

 

ART KINO

A FK

8. úterý          3

19.00 hod.    Novinářka Hanna a architekt Simon jsou úspěšný pár žijící v Berlíně v harmonickém svazku, který trvá již dvacet let. Různé aférky, plánování dítěte a svatby, každodenní starosti i radosti mileneckého páru, to vše mají za sebou. Až do okamžiku, kdy do jejich života vstoupí atraktivní Adam.

Režie: T. Tykwer, hrají: S. Rois, S. Schipper, D. Striesow.

 Milostný příběh, SRN 2010. Délka filmu 119 minut - mládeži přístupno od 15 let - vstupné 64,- + 1,- Kč.

 

9. středa      TRANSFORMERS 3

17.30hod.   Třetí díl filmu Transformers nese podtitul „Temná strana Měsíce“. Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby. Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich zlých konkurentů Deceptikonů, to ale byla zásadní chyba. Chyba, která by mohla zničit celou naši civilizaci, pokud Autoboti znovu nepomůžou.

10. čtvrtek  Režie: M. Bay, hrají: S.LaBeouf, H. Weaving, T. Gibson, ad.

17.30hod.    Akční, sci-fi, dobrodružný, USA 2011. Délka filmu 154 minut - mládeži přístupno – mluveno česky - vstupné 64,- + 1,- Kč.

 

12. sobota    AUTA 2

15.00 hod.   Hvězdné závodní auto Blesk McQueen a jeho přítel, jedinečný odtahový vůz Burák, se dostanou na úžasná místa, když je jejich strastiplná cesta zavede za moře. Tam budou soutěžit ve vůbec prvním celosvětovém závodě Grand Prix, ve kterém se má rozhodnout o tom, jaké auto na světě je nejrychlejší. Ale jak už to tak bývá, cesta do cíle je plná děr, objížděk, výmolů a komických překvapení - zejména, když se Burák připlete do mezinárodní špionáže.

13. neděle   Režie: J. Lasseter, B. Lewis.

17.30 hod.   Animovaný, dobrodružný, USA 2011. Délka filmu 110 minut - mládeži přístupno - mluveno česky – vstupné 69,- + 1,- Kč.

 

 

15. úterý     KOVBOJOVÉ A VETŘELCI

19.00 hod.   Cizinec, který se probral z bezvědomí poblíž města Absolution, si naprosto vůbec nic nepamatuje. Jediným vodítkem k jeho minulosti je podivný náramek na zápěstí. Celková amnézie je mrzutá věc, obzvlášť když se ocitnete ve městě, které nenávidí lidi odjinud a kde vládne tvrdou rukou nesmlouvavý plukovník Dolarhyde, jenž ho řídí metodou pěsti a biče. Absolution žije ve strachu a brzy bude ještě hůř. Shůry přicházejí podivné zvuky a oslepující světla, obyvatelé města beze stopy mizí a nikdo neví, jak se bránit a kdy přijde řada na ně. Paradoxně právě cizinec, kterého pronásledovali od chvíle, kdy se v jejich městě objevil, se stane jejich jedinou nadějí.

16. středa   Režie: J. Favreau, hrají: D. Craig, O. Wilde, H. Ford, ad.

19.00 hod.   Akční, thriller, sci-fi, USA a Indie 2011. Délka filmu 118 minut - mládeži přístupno - mluveno česky - vstupné 64,- + 1,- Kč.

 

 

19. sobota    DREAM HOUSE

19.00 hod.   Úspěšný vydavatel Will skončí s prací v New Yorku, aby se společně se svou ženou Libby a svými dvěma dcerami přestěhoval do klidného městečka v Nové Anglii. Zatímco se ve svém novém životě zabydlují, zjišťují, že jejich dokonalý domov byl dějištěm vraždy matky a jejích dětí. Celé město je přesvědčeno, že zemřeli rukou manžela a otce, který celý incident přežil. Když se Will pustí do pátrání o podrobnostech celé tragédie, zavede ho jediná stopa k sousedce, která měla k zavražděné rodině velice blízký vztah. Zjišťuje, že příběh posledního člověka, který opustil Willův vysněný dům je děsivý právě tak, jako příběh toho, kdo do něj vstoupil po něm.

20. neděle   Režie: J. Sheridan, hrají: D. Craig, R. Weisz, N. Watts, ad.

19.00 hod.   Thriller, USA 2011. Délka filmu 90 minut - mládeži přístupno od 12 let - vstupné 69,- + 1,- Kč.

 

 

ART KINO

A FK

22. úterý     STROM ŽIVOTA

19.00 hod.   Texas, 50. léta minulého století. Jack si prošel dětstvím plným her a krásné nevinnosti. Dospívání mu však přináší rozčarování a vztah s jeho otcem, který by mu pomohl tímto nelehkým obdobím projít, je dosti komplikovaný. Jack je ztracenou duší v moderním světě, která si klade řadu otázek a snaží se v životě zorientovat. Kde je pravda? Co je věčnost? Jak vznikl život? Na MMF v Cannes byl snímek oceněn Zlatou palmou.

                    Režie: T. Malick, hrají: B. Pitt, S. Penn, J. Chastain, ad.

                    Drama, USA 2011. Délka filmu 138 minut - mládeži přístupno od 12 let - vstupné 74,- + 1,- Kč.

 

 

23. středa       MUŽI V NADĚJI

19.00 hod.  Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit!” Rudolf s úspěchem uplatňuje svou teorii v každodenní praxi. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad.

24. čtvrtek  Režie: Režie: J. Vejdělek, hrají: J. Macháček, B. Polívka, S. Stašová, ad.

19.00 hod.   Komedie, ČR 2011. Délka filmu 115 minut - mládeži přístupno - vstupné 69,- + 1,- Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

26. sobota    SAXÁNA  A LEXIKON KOUZEL

17.30 hod.   Tři sta let po škole! Tak zněl ortel vynesený před mnoha a mnoha lety nad Saxánou, studentkou čarodějnické školy v Říši pohádek, která utekla do světa lidí za svou první láskou Honzou Bláhou. Saxána nyní žije normálním životem v krásné rodinné vile se svým manželem Janem, dcerkou Saxánkou. Na co ale úplně zapomněla, je půda skrývající tajemství o jejím předešlém čarodějnickém životě. Právě toto maminčino tajemství náhodou objeví dcerka Saxánka, která se souhrou okolností a své zvědavosti ocitne v kouzelné Říši pohádek plné trpaslíků, rarachů, draků, bazilišků, šotků a morkolabů.

27. neděle   Režie: V. Vorlíček, hrají: P. Černocká, J. Hrušínský, H. Nováčková, ad.

15.00 hod.   Rodinná komedie, ČR 2011. Délka filmu 90 minut - mládeži přístupno - mluveno česky - vstupné 79,- + 1,- Kč.

 

 

ART KINO

A FK

29. úterý        HAPPY HAPPY

19.00 hod.    Pro optimistickou Kaju je rodina tou nejdůležitější věcí na světě - a tak o ni pečuje navzdory všem. Je oddaná manželka, která partnerovi promíjí celonoční výpravy s kamarády i nedostatek sexuálního apetitu. Stejně tak je milující matka synovi, u kterého budí jen výsměch. S úsměvem, občas dosti křečovitým, bere život takový jaký je. Až do okamžiku, kdy se do sousedství přistěhuje „dokonalý manželský pár“. Jsou úspěšní, krásní, vzdělaní, a aby toho nebylo málo: adoptovali sirotka z Afriky! To už je na Kaju trochu moc. Chce se jim vyrovnat - musí se s nimi spřátelit.

 Režie: A. Sewitsky, hrají: A. Kittelsen, J. Rafaelsen, M. Saerens, ad.

 Komedie, Norsko 2010. Délka filmu 88 minut - mládeži přístupno od 12 let - vstupné 69,- + 1,- Kč.

 

 

30. středa    JOHNNY ENGLISH SE VRACÍ

19.00 hod.   Na oficiální návštěvu Velké Británie se chystá čínský premiér, u kterého má jít podle zaručených informací o úplně poslední cestu v jeho životě, nepočítáme-li tu na hřbitov. A protože se šéfová MI7, Pamela Thorntonová, nemůže na nikoho spolehnout, neboť se to v jejím revíru hemží dvojitými agenty, kteří jsou do plánovaného atentátu zapojení, vsadí vše na jednu kartu – na Johnnyho Englishe. Ten se vydá nejen po stopách organizátorů globálního spiknutí proti čínskému premiérovi, ale pustí se také do dobývání krásné psycholožky Kate.

1. čtvrtek    Režie: O. Parker, hrají: R. Atkinson, D. West, G. Anderson, ad.

19.00 hod.               Akční, dobrodružný, komedie, USA, VB a Francie 2011. Délka filmu 101 minut - mládeži přístupno - vstupné 69,- + 1,-

Menu

Užitečné odkazy

1234.jpg

www.czechpoint.czwww.hustiranka.cz

Královéhradecký kraj

www.kr-kralovehradecky.cz

http://www.kr-kralovehradecky.cz/doma-je-doma/

www.portal.gov.cz

P1010055[1].jpg

P1010027[2].jpg